دوره‌های ویژه کودکان

دوره‌های ویژه کودکان

سطح کلاس:

مقدماتی

مدت دوره:

12 جلسه

پیش نیاز دوره:

کودکان 6-4 سال:

در دوره‌های کودکان از کتاب‌های POCKETS ,FIRST FRIENDS برای کودکان 6-4 سال در نظر گرفته شده است. که از طریق موسیقی و عکس در محیطی بسیار شاد و فعال همه مطالب را فرا می‌گیرند.کتاب POCKETS از انتشارات LONG MAN که در 6 ترم و کتاب FIRST FRIENDS از انتشارات OXFORD در6 ترم تدریس می‌شود.

اشنایی با رنگ‌ها ، اشکال، اعضای بدن به صورت شنیداری، مراقبت از حیوانات و…. آموزش با زبان موسیقی ،عکس و کاردستی کار می‌شود و تلفظ به صورت امریکن و کتاب‌های پاکتس که در ۳ جلد و هر کتاب در ۲ ترم تدریس می‌شود ودر طی ۶ترم کار می‌شود.

کتاب‌های فرست هم در ۳ جلد و ۶ ترم کار می‌شود . کتاب‌های کمک اموزشی در این دوره کار می‌شود. کلاس‌ها در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، هر جلسه 90 دقیقه یا در روزهای شنبه و چهارشنبه و هر جلسه 90 دقیقه زبان انگلیسی را فرا می‌گیرند.

 

 کودکان 12-7 سال:

برای کودکان 12-7 سال از کتاب‌های FAMILY&FRIENDS از انتشارات OXFORD استفاده می‌شود و در طی 14ترم این کتب تدریس می‌شود و با تمرکز به مهارت‌های گفتاری و شنیداری و با تلفظ مکالمه ،تصاویر مناسب و شاد ،CDها و کتب کمک آموزشی ،فضای مناسب برای یادگیری زبان برای کودکان فراهم می‌کند . تصاویر بسیار شاد ،نکات گرامری در جملات و گسترش دایره واژگان همراه با تقویت مهارت های اجتماعی ،در این گروه سنی در هر یک از سطوح یک کتاب دانش آموز -یک کتاب تمرین -منابع کمک آموزشی و فایل صوتی کار می‍‌‌‌شود ونوع برگزاری به صورت گروهی می‌باشد.
 
کتاب‌های فمیلی که از سری کتاب‌های دوره کودک می‌باشد با طریقه نوشتن اعداد، حروف و با موضوعات مانند رنگ ها، حیوانات، لباس ها، مشاغل، غذاها ، ساختار زمانی حال گذشته آینده، صفات، ضمایر ملکی و… آشنا خواهند شد.این مجموعه به گونه ای است ‌که که هر کتاب شامل ۱۴ درس و در ۳ بخش در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه و یا شنبه و چهارشنبه که مدت هر جلسه 90 دقیقه و 120 دقیقه است کار می‌شود علاوه بر کتاب اصلی از کتاب‌های کمک آموزشی که برای تکمیل دروس بوده استفاده می‌شود.
 
کتاب کودکان
کتاب کودکان
کتاب کودکان
جدول دوره ها