دوره‌های ویژه کودکان

دوره‌های ویژه کودکان

سطح کلاس:

مقدماتی

مدت دوره:

12 جلسه

پیش نیاز دوره:

کودکان 6-4 سال:

در دوره‌های کودکان از کتاب‌های POCKETS ,FIRST FRIENDS برای کودکان 6-4 سال در نظر گرفته شده است. که از طریق موسیقی و عکس در محیطی بسیار شاد و فعال همه مطالب را فرا می‌گیرند.کتاب POCKETS از انتشارات LONG MAN که در 6 ترم و کتاب FIRST FRIENDS از انتشارات OXFORD در6 ترم تدریس می‌شود.

اشنایی با رنگ‌ها ، اشکال، اعضای بدن به صورت شنیداری، مراقبت از حیوانات و…. آموزش با زبان موسیقی ،عکس و کاردستی کار می‌شود و تلفظ به صورت امریکن و کتاب‌های پاکتس که در ۳ جلد و هر کتاب در ۲ ترم تدریس می‌شود ودر طی ۶ترم کار می‌شود.

کتاب‌های فرست هم در ۳ جلد و ۶ ترم کار می‌شود . کتاب‌های کمک اموزشی در این دوره کار می‌شود. کلاس‌ها در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، هر جلسه 90 دقیقه یا در روزهای شنبه و چهارشنبه و هر جلسه 90 دقیقه زبان انگلیسی را فرا می‌گیرند.

 

 کودکان 12-7 سال:

برای کودکان 12-7 سال از کتاب‌های FAMILY&FRIENDS از انتشارات OXFORD استفاده می‌شود و در طی 14ترم این کتب تدریس می‌شود و با تمرکز به مهارت‌های گفتاری و شنیداری و با تلفظ مکالمه ،تصاویر مناسب و شاد ،CDها و کتب کمک آموزشی ،فضای مناسب برای یادگیری زبان برای کودکان فراهم می‌کند . تصاویر بسیار شاد ،نکات گرامری در جملات و گسترش دایره واژگان همراه با تقویت مهارت های اجتماعی ،در این گروه سنی در هر یک از سطوح یک کتاب دانش آموز -یک کتاب تمرین -منابع کمک آموزشی و فایل صوتی کار می‍‌‌‌شود ونوع برگزاری به صورت گروهی می‌باشد.
 
کتاب‌های فمیلی که از سری کتاب‌های دوره کودک می‌باشد با طریقه نوشتن اعداد، حروف و با موضوعات مانند رنگ ها، حیوانات، لباس ها، مشاغل، غذاها ، ساختار زمانی حال گذشته آینده، صفات، ضمایر ملکی و… آشنا خواهند شد.این مجموعه به گونه ای است ‌که که هر کتاب شامل ۱۴ درس و در ۳ بخش در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه و یا شنبه و چهارشنبه که مدت هر جلسه 90 دقیقه و 120 دقیقه است کار می‌شود علاوه بر کتاب اصلی از کتاب‌های کمک آموزشی که برای تکمیل دروس بوده استفاده می‌شود.
 
کتاب کودکان
کتاب کودکان
کتاب کودکان
جدول دوره ها

Thank you for your upload